Microsoft Access

Microsoft Access to system zarządzania informacjami. Oprogramowanie jest podobne pod względem funkcjonalności do programu Microsoft Excel, jednak funkcje w programie Access są znacznie bardziej rozbudowane i mogą obsługiwać duże ilości danych.

Tanie licencje Microsoft Access

Microsoft Access 2021

SKU: DG7GMGF0D7FV-0001

 • Marka: Microsoft
 • Język: Wszystkie języki
 • Stan: Przedużyty
 • Typ licencji: Licencja na objętość
 • Okres licencji: Wieczysta
 • Dostawa: Klucz Produktu + ISO

Microsoft Access 2019

SKU: 077-07233

pudełko z produktem Microsoft Access 2019
 • Marka: Microsoft
 • Język: Wszystkie języki
 • Stan: Przedużyty
 • Typ licencji: OLP (Open License)
 • Okres licencji: Wieczysta
 • Dostawa: Klucz Produktu + ISO

Czym jest Microsoft Access?

Microsoft Access to system zarządzania informacją. Pod względem funkcjonalności aplikacja jest podobna do Microsoft Excel. Jednak funkcje programu Access są znacznie bardziej wszechstronne i mogą obsługiwać duże ilości danych. Główną zaletą programu Access jest możliwość rejestrowania relacji między tabelami. Access posiada graficzny interfejs, który pozwala każdemu zbudować bazę danych. Microsoft Access jest częścią pakietu Microsoft Office, ale aplikacja jest również dostępna osobno.

Microsoft Access 2021 vs 2019

W programie Microsoft Access 2021 można teraz szybko zmienić rozmiar tabel, aby wyświetlić wszystkie potrzebne pola i relacje. Dodatkowo można przewijać zarówno w pionie, jak i w poziomie. Dzięki nowym funkcjom "Otwórz", "Widok projektu" i "Dopasuj rozmiar" można błyskawicznie edytować obiekty tabeli. Dobra wiadomość dla użytkowników preferujących ciemny motyw, ponieważ jest on teraz dostępny w wersji 2021.

Microsoft Access do pobrania

Po zakupie Microsoft Access jako licencji lokalnej otrzymają Państwo klucz aktywacyjny i plik ISO. Plik ISO jest zasadniczo łączem, które prowadzi do instalacji pliku .exe. Po otwarciu tego pliku można rozpocząć proces instalacji i aktywacji licencji. Podczas tego procesu zostaną Państwo poproszeni o wprowadzenie klucza licencyjnego, który jest dostarczany przez dystrybutora lub sprzedawcę licencji Microsoft, na przykład Softtrader. Po zakończeniu instalacji powinni Państwo być w stanie korzystać z oprogramowania.

Microsoft Access w pakiecie Office

Microsoft Access to jedna z nielicznych aplikacji lokalnych, które są dostępne zarówno jako pojedyncza licencja, jak i jako część pakietu Office. Jeśli oprócz Microsoft Access potrzebują Państwo również licencji Office, warto rozważyć zakup Office Professional lub Office Professional Plus, zgodnie z poniższą tabelą. 

microsoft-office-2019-

W przypadku, gdy posiadają już Państwo (inną) licencję Office lub chcą Państwo zakupić wyłącznie program Microsoft Access, najlepszym rozwiązaniem jest zakup pojedynczej licencji Access. Dzięki licencjom używanym, takim jak Microsoft Access, mogą Państwo zaoszczędzić do 70% na kosztach zakupu. Ponieważ kupują Państwo prawo do korzystania z oprogramowania, decydując się na licencję on-premise, teoretycznie mogą Państwo korzystać z Microsoft Access na zawsze, ponieważ licencja nigdy nie wygasa. Oznacza to, że Microsoft Access będzie można używać nawet po zakończeniu aktualizacji i wygaśnięciu wsparcia dla licencji. Proszę sprawdzić daty zakończenia wsparcia poniżej.  

Kiedy zakończy się wsparcie dla programu Microsoft Access? 

Warto upewnić się, że zakupili Państwo wersję programu Microsoft Access, która otrzymuje wystarczające wsparcie od firmy Microsoft. Obejmuje to wsparcie standardowe (aktualizacje) i rozszerzone (zabezpieczenia). Wsparcie podstawowe, tj. standardowe, kończy się jako pierwsze.

Daty zakończenia wsparcia dla programu Access 2021 

Data zakończenia wsparcia standardowego i rozszerzonego: 13-10-2026

Daty zakończenia wsparcia dla programu Access 2019: 

Standardowe wsparcie: 10-10-2023

 Rozszerzone wsparcie: 14-10-2025