Microsoft Visio 2021

Microsoft Visio to oprogramowanie do rysowania diagramów, prostych i trójwymiarowych schematów blokowych, rysunków konstrukcyjnych, planów, schematów blokowych procesów, modelowania procesów biznesowych, diagramów pasów ruchu i wielu innych. Microsoft Visio jest częścią większego pakietu produktów Microsoft Office. Dostępne są dwie edycje: Standard i Professional.

Tanie licencje Microsoft Visio 2021

Visio 2021 Standard

SKU: DG7GMGF0D7DB-0002

pudełko z produktem Visio 2021 Standard
 • Marka: Microsoft
 • Język: Jednojęzyczny
 • Stan: Przedużyty
 • Typ licencji: Licencja na objętość
 • Okres licencji: Wieczysta
 • Dostawa: Klucz Produktu + ISO

Visio 2021 Professional

SKU: DG7GMGF0D7D9-0002

pudełko z produktem Visio 2021 Professional
 • Marka: Microsoft
 • Język: Jednojęzyczny
 • Stan: Przedużyty
 • Typ licencji: Licencja na objętość
 • Okres licencji: Wieczysta
 • Dostawa: Klucz Produktu + ISO

Czym jest Microsoft Visio?

Microsoft Visio to oprogramowanie do tworzenia diagramów, schematów blokowych 3D, planów konstrukcyjnych, planów, schematów blokowych procesów, modeli procesów biznesowych, schematów przepływowych i wielu innych. Microsoft Visio jest aplikacją pakietu Microsoft Office, taką jak Word, Excel i Outlook, jednak nie jest zawarta w pakiecie Office, ale jest sprzedawana osobno. Microsoft Visio 2021 dostępny jest w dwóch wersjach: Standard i Professional. Każda wersja jest odpowiednia dla różnych scenariuszy pracy. Poniżej znajdą Państwo główne cechy i funkcje każdej z nich. W dalszej części specyfikacji mogą Państwo zobaczyć najważniejsze różnice między Microsoft Visio 2021 i Microsoft Visio 2019.

Microsoft Visio Professional 2021

Microsoft Visio 2021 Professional oferuje wszystkie podstawowe funkcje zawarte w Visio 2021 Standard oraz kilka dodatkowych. Dzięki Visio 2021 Professional mogą Państwo wizualizować dane w bardziej przejrzysty i łatwy sposób. Visio Professional oferuje również szerszy wybór szablonów i diagramów niż Standard - na przykład diagramy ERD i UML. Poniżej znajdą Państwo pozostałe różnice między Visio 2021 Standard i Professional.

Microsoft Visio Standard 2021

Microsoft Visio Standard 2021 oferuje podstawowe funkcje, których użytkownicy potrzebują do wykonywania codziennych zadań. Obejmują one funkcje współpracy, funkcje łączenia z SharePoint Server i SQL Server oraz różne szablony i diagramy. Ponadto można łatwo łączyć wykresy z danymi Excel, Exchange lub Azure Active Directory. Jeśli to jest to, czego Państwo szukają, to Microsoft Visio 2021 Standard będzie bardzo odpowiednią licencją. Jeśli potrzebują Państwo innych lub dodatkowych funkcji, proszę zapoznać się z poniższą tabelą porównawczą Microsoft Visio 2021 Standard i Professional.

Microsoft Visio 2021 Standard vs Professional

Główne różnice między Microsoft Visio 2021 Standard i Professional polegają na ich funkcjach. Visio Professional 2021 umożliwia jednoczesną pracę w tym samym pliku z dwoma lub więcej współautorami. Dzięki Visio Professional 2021 mają Państwo również dostęp do licznych motywów i kształtów. Ponadto można tworzyć i udostępniać złożone diagramy.

visio-standard-2021-vs-visio-pro-2021

Microsoft Visio 2021 vs 2019

Visio 2021 zawiera wszystkie funkcje programu Visio 2019, a nawet więcej. Jedną z głównych różnic między Microsoft Visio 2021 i Visio 2019 jest różnorodność szablonów, kształtów i stylów. Ponadto interfejs został uproszczony i zoptymalizowany pod kątem łatwości obsługi. Microsoft Visio 2021 jest szybszy i stabilniejszy w porównaniu do Visio 2019. Kolejnym małym, ale przydatnym dodatkiem jest możliwość definiowania kolorów w Hex.

Kiedy zakończy się wsparcie dla Microsoft Visio?

Microsoft Visio 2021 jest licencją wieczystą, co czyni go użytecznym przez nieograniczony czas. Oznacza to, że technicznie rzecz biorąc, mogą Państwo korzystać z oprogramowania bezterminowo. Proszę pamiętać, że Visio 2021 będzie objęty standardowym i rozszerzonym wsparciem technicznym firmy Microsoft do 13-10-2026 roku. W ramach wsparcia standardowego, zwanego również głównym, otrzymują Państwo aktualizacje oprogramowania, podczas gdy wsparcie rozszerzone zapewnia wyższy poziom bezpieczeństwa.