Microsoft Project 2021

Microsoft Project (MSP) to oprogramowanie do zarządzania projektami stworzone specjalnie z myślą o kierownikach projektów, aby ułatwić im kontrolę. W zależności od Waszych celów Microsoft Project umożliwia planowanie projektów, przydzielanie zadań, zarządzanie zasobami, tworzenie raportów i nie tylko. Microsoft Project jest częścią pakietu produktów Microsoft Office. Dostępne są dwie edycje, wersja Standard i wersja Professional.

Tanie licencje Microsoft Project 2021

Microsoft Project 2021 Standard

SKU: DG7GMGF0D7D8-0001

pudełko z produktem Microsoft Project 2021 Standard
 • Marka: Microsoft
 • Język: Jednojęzyczny
 • Stan: Przedużyty
 • Typ licencji: Licencja na objętość
 • Okres licencji: Wieczysta
 • Dostawa: Klucz Produktu + ISO

Microsoft Project 2021 Professional

SKU: DG7GMGF0D7D7-0001

pudełko z produktem Microsoft Project 2021 Professional
 • Marka: Microsoft
 • Język: Jednojęzyczny
 • Stan: Przedużyty
 • Typ licencji: Licencja na objętość
 • Okres licencji: Wieczysta
 • Dostawa: Klucz Produktu + ISO

Czym jest Microsoft Project?

Microsoft Project (MSP) to dobrze znane oprogramowanie do zarządzania projektami zaprojektowane specjalnie dla kierowników projektów, umożliwiające im kontrolowanie bieżących i nadchodzących projektów. W zależności od Państwa wewnętrznego planowania, Microsoft Project umożliwia zarządzanie zasobami, planowanie projektów, dzielenie zadań, tworzenie raportów i wiele więcej. Korzystną cechą Project 2021 jest kompatybilność wsteczna, dzięki której można używać planów projektów z poprzednich wersji Project w Project 2021. Od momentu wprowadzenia na rynek, Microsoft Project był bardzo rozwijany, co czyni go wszechstronnym oprogramowaniem na rynku zarządzania projektami. Microsoft Project 2021 to najnowsza dostępna wersja. Poniżej znajdą Państwo porównanie wersji Microsoft Project 2021 i Microsoft Project 2019.

Microsoft Project 2021 vs 2019

 Niektóre z ulepszeń w Microsoft Project 2021 w porównaniu do Project 2019 to scenariusze "Co jeśli", automatyczne systemy planowania i złożone harmonogramy. Zautomatyzowane planowanie zwiększa wydajność i zwalnia czas na inne ważne zadania. Mogą Państwo również wybierać spośród szerokiej gamy gotowych szablonów. W Microsoft Project 2019 są one nieco ograniczone. W poniższej tabeli znajdą Państwo pełną listę głównych różnic między Microsoft Project 2019 i Microsoft Project 2021.

project-2019-vsproject-2021

Microsoft Project 2021 Standard vs Professional

Microsoft Project 2021, podobnie jak Word, Excel i Outlook, jest aplikacją firmy Microsoft. W przeciwieństwie do tych trzech, Microsoft Project nie jest zawarty w pakiecie Office, ale jest sprzedawany osobno. Mogą Państwo wybierać spośród różnych edycji, takich jak Microsoft Project 2021, 2019 i 2016. Każda edycja jest dostępna w dwóch wersjach: Project Standard i Project Professional. Główne różnice między tymi dwoma programami polegają na dostępnych funkcjach. Dzięki Project 2021 Professional mogą Państwo synchronizować swoje pliki z Project Online i Project Server. Proszę pamiętać, że jeśli chcą Państwo używać Microsoft Project z pakietem Office, należy zwrócić uwagę na rok wersji. Nie można mieszać lat, więc jeśli chcą Państwo korzystać z Microsoft Project 2021, potrzebują Państwo Office 2021. Kolejnym ważnym dodatkiem do kompatybilności jest to, że jeśli chcą Państwo, aby Państwa Microsoft Project był kompatybilny z Office 2021 lub Office LTSC, to potrzebują Państwo Microsoft Project 2021 Professional. Pozostałe główne różnice między Project 2021 Standard i Project 2021 Professional znajdą Państwo w poniższej tabeli.

project-standard-2021-vs-project-pro-2021-

Obsługa dat zakończenia dla Microsoft Project 2021

W przypadku licencji lokalnej Microsoft Project 2021 nabywają Państwo prawa do korzystania z oprogramowania przez nieograniczony czas, ponieważ oprogramowanie nie wygasa. Oznacza to, że technicznie rzecz biorąc, mogą Państwo korzystać z Microsoft Project 2021 w nieskończoność. Jedyną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, są daty wsparcia. Jeśli aktualizacje oprogramowania są ważne, proszę sprawdzić datę zakończenia standardowego wsparcia poniżej. Jeśli aktualizacje zabezpieczeń są dla Państwa priorytetem, proszę sprawdzić datę zakończenia rozszerzonego wsparcia poniżej:

 Data zakończenia wsparcia standardowego (aktualizacje):
Data zakończenia wsparcia rozszerzonego (bezpieczeństwo): 13-10-2026