Firma specjalizuje się w handlu używanymi licencjach Microsoft

Obejrzyj ten film, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak Softtrader handluje używanymi licencjami!

Nasza misja

Misją firmy Softtrader jest oferowanie naszym klientom niezawodnych i przystępnych cenowo licencji. Osiągamy to sprzedając sprawdzone licencje na używane oprogramowanie. Są one do 70% tańsze niż nowe licencje, pomimo oferowania dokładnie tych smaych funkcji!

Nasza historia

Firma Softtrader powstała w 2013 roku po wydaniu wyroku Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości (z 03.07.2012). Zgodnie z tym orzeczeniem sprzedaż używanych licencji na oprogramowanie na terenie Unii Europejskiej jest legalna. Więcej o tym wyroku można przeczytać tutaj. Od tego czasu firma nieustannie się rozwija. Obecnie Softtrader działa w 16 krajach europejskich. Nasz zespół składa się z 13 ambitnych i nastawionych na klienta pracowników (patrz poniżej). Nasze biuro znajduje się w centrum miejscowości Nijmegen w Holandii.

Poznaj nasz zespół

Antio Scholten - CEO

Pomaganie organizacjom w oszczędzaniu pieniędzy na zakupie licencji na oprogramowanie to nasza codzienna misja!

Yoana Encheva - Kierownik ds. marketingu

Od sierpnia 2022 zajmuję się w Softtrader marketingiem i mediami społecznościowymi. Innymi słowy, wolno mi publikować memy z konta firmowego. Sprzadź to.

Raymond van Haren - Dyrektor firmy 

„Wyślij mi to, a ja to naprawię”. Nasz młody i dociekliwy zespół poza kupowaniem oprogramowania i przygotowywaniem zamówień uwielbia rozwiązywać drobne problemy!
Hugo van Zuylen- Kierownik ds. kluczowych klientów

Jestem Hugo, nowy Key Account Manager na rynku holenderskim. Pracuję w Softtrader od maja 2023 roku i jestem podekscytowany możliwością zastosowania i poszerzenia mojej wiedzy tutaj.

Damian Siewe - Marketing

Od sierpnia 2022 zajmuję się w Softtrader marketingiem i mediami społecznościowymi. Innymi słowy, wolno mi publikować memy z konta firmowego. Sprzadź to.

Robert Hu - Marketing

Będę stażystą przez następne kilka miesięcy i będę odpowiedzialny za pisanie treści na stronie Softtrader.

Wessel Kivits - Marketing

Po ukończeniu sześciomiesięcznego stażu w Softtrader, jestem teraz młodszym marketerem i pomagam pisać blogi i strony Wiki.

Fatimazahra Lakrad - Account manager

Od ponad roku pracuję w w Sofftrader, jako menadżer kont na rynku francuskim . Mój sposób na długoterminowy sukces to „zdobądź klienta, a nie transakcję”.

Elvira Hol -
Account Manager

Jestem odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych klientów. Moim zadaniem jest inspirowanie francuskich firm naszą misją i pomaganie im w zakupie oprogramowania.

Picture Tatiana Sosnowska
Tatiana Sosnowska - Account Manager

Od września 2023 roku dołączyłam do zespołu Softtrader, aby wspierać obecność firmy na polskim rynku.

Dimo Diakov - Kierownik ds. przetargów

Po wygraniu kilku ważnych przetargów we Francji, obecnie prowadzę działania Softtradera mające na celu dotarcie do większej liczby spółek publicznych w UE.

Mario Ruiz Gonzalez - Account Manager

Jestem menedżerem konta w Hiszpanii, pracuję w Softtrader od prawie dwóch lat. Studiowałem programowanie w Hiszpanii!

Softtrader

Nasza siedziba główna znajduje się w miejscowości Nijmegen w Holandii:

Softtrader International
van Welderenstraat 134

6511MV Nijmegen

info@softtrader.eu

Oprogramowanie Microsoft używane

Firma Softtrader zajmuje się wyłącznie handlem używanymi licencjami na oprogramowanie Microsoft. Z jednej strony zakup używanych licencji pozwala na identyczne użytkowanie zakupionego produktu, jak w przypadku produktu nowego. Z drugiej strony taka inwestycja pozwala zaoszczędzić nawet do 70% w stosunku do ceny nowej licencji. Używane licencje są szczególnie atrakcyjne dla organizacji posiadających co najmniej 5 komputerów. Aby dowiedzieć się więcej o używanych licencjach na oprogramowanie, kliknij tutaj.Firma Softtrader oferuje licencje na wszystkie produkty firmy Microsoft:


Informacje kontaktowe:

Softtrader International B.V.
van Welderenstraat 134
6511MV Nijmegen
The Netherlands

Phone number:
+31 242022103

Email:

info@softtrader.eu

Informacje o firmie:

Nr płatnika podatku VAT.: NL862395045B01

Rejestracja w Izbie Handlowej: 82250758

Oferta i szybka odpowiedź

Odpowiemy na Twoje pytania w ciągu 24 godzin, a prośba o wycenę zostanie przetworzona tak szybko, jak to możliwe. Dlatego bez wahania skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. Zawsze chętnie pomożemy.