Microsoft Project 2019

Microsoft Project to oprogramowanie do zarządzania projektami. Został opracowany, aby wesprzeć menedżerów. W zależności od Waszych celów oprogramowanie pozwala planować projekty, tworzyć raporty, zarządzać zasobami, przydzielać zadania itp. Microsoft Project jest częścią pakietu Microsoft Office. Licencja występuje w dwóch wersjach - Standard i Professional.

Tanie licencje Microsoft Project 2019

Microsoft Project 2019 Standard

SKU: 076-05829

pudełko z produktem Microsoft Project 2019 Standard
 • Marka: Microsoft
 • Język: Jednojęzyczny
 • Stan: Przedużyty
 • Typ licencji: OLP (Open License)
 • Okres licencji: Wieczysta
 • Dostawa: Klucz Produktu + ISO

Microsoft Project 2019 Professional

SKU: H30-05830

pudełko z produktem Microsoft Project 2019 Professional
 • Marka: Microsoft
 • Język: Jednojęzyczny
 • Stan: Przedużyty
 • Typ licencji: OLP (Open License)
 • Okres licencji: Wieczysta
 • Dostawa: Klucz Produktu + ISO

Czym jest Microsoft Project?

Microsoft Project to oprogramowanie do zarządzania projektami, które umożliwia zarządzanie i nadzorowanie projektów. Microsoft Project 2019 został specjalnie zaprojektowany do zarządzania projektami, zapewniając menedżerom pełną kontrolę nad bieżącymi i przyszłymi projektami. W oparciu o Państwa plany, Microsoft Project 2019 umożliwia przypisywanie zadań, tworzenie raportów i planowanie projektów. Ponadto Microsoft Project 2019 oferuje kompleksowe spektrum usług, co z kolei prowadzi do jego dominującej pozycji na rynku zarządzania projektami.

Chociaż Microsoft Project jest częścią większego pakietu produktów Microsoft Office, nie jest on zawarty w pakietach Office, takich jak Professional Plus, w przeciwieństwie do Worda, Excela i Outlooka. Dostępne są dwie wersje Microsoft Project: Standard i Professional.

Poniżej znajdą Państwo różnice między wersją Standard i Professional programu Microsoft Project 2019:

Microsoft Project 2019 Standard vs Professional

Główne różnice między Microsoft Project 2019 Standard i Professional dotyczą ich funkcji. Na przykład, Project Professional 2019 jest kompatybilny z SharePoint Server 2019. Integracja ta nie jest dostępna w Project Standard 2019. Dodatkowo, Project Professional wyposażony jest w Windows Defender Antivirus i nowe szablony klientów Project. Project Professional zapewnia również narzędzia do współpracy, takie jak Microsoft Teams i Skype, które wspierają komunikację między członkami zespołu i umożliwiają pracę zdalną. W tym sensie Microsoft Project 2019 Professional zapewnia większą elastyczność. W poniższej tabeli znajdą Państwo dodatkowe różnice pomiędzy Project Standard 2019 i Project Professional 2019.

proejct-standaard-2019-vs-projct-pro-2019-

Daty zakończenia wsparcia dla Microsoft Project 2019:

Microsoft Project 2019 to licencja lokalna, z której mogą Państwo korzystać przez nieograniczony czas, nawet po zakończeniu wsparcia Microsoft. Jeśli jednak zależy Państwu głównie na otrzymywaniu aktualizacji dla Microsoft Project 2019, prosimy zapoznać się ze standardową datą zakończenia wsparcia. Jeśli bezpieczeństwo jest dla Państwa priorytetem, warto sprawdzić rozszerzoną datę zakończenia wsparcia poniżej.

Data zakończenia wsparcia standardowego (aktualizacje): 10-10-2023 r.

Data zakończenia wsparcia rozszerzonego (bezpieczeństwa): 14-10-2025 r.