Windows 11 Enterprise

Windows 11 to najnowszy system operacyjny firmy Microsoft. Wersja Enterprise przeznaczona jest dla średnich i większych firm. Windows 11 Enterprise oferuje zaawansowaną ochronę przed zagrożeniami i jest zbudowany na tej samej podstawie co Windows 10. Dzięki temu administratorzy mogą łatwo zarządzać systemem Windows 11.

Tanie licencje na Windows 11 Enterprise

Windows 11 Enterprise

pudełko z produktem Windows 11 Enterprise
  • Marka: Microsoft
  • Język: Jednojęzyczny
  • Stan: Przedużyty
  • Typ licencji: Licencja na objętość
  • Okres licencji: Wieczysta
  • Dostawa: Klucz Produktu + ISO

Co to jest Windows 11 Enterprise?

Windows 11 to najnowszy system operacyjny firmy Microsoft. Wydany w październiku 2021 roku, Windows 11 jest aktualizacją do Windows 10. Największą różnicą między nimi jest lepsza i bardziej intuicyjna obsługa systemu Windows 11. Nowszy system operacyjny jest wyposażony w nowe menu Start, ulepszony pasek zadań i funkcję przyciągania, która pozwala użytkownikom łatwiej rozmieszczać okna na ekranie. Windows 11 oferuje również nowe funkcje, takie jak widżety, które zapewniają spersonalizowaną zawartość. Dzięki integracji z Microsoft Teams mogą Państwo sprawniej komunikować się i współpracować ze współpracownikami. Ulepszenia wydajności są również jednymi z ulepszeń wraz z nowymi funkcjami bezpieczeństwa (Trusted Platform Module - TPM 2.0) i ulepszeniami Windows Hello. Windows 11 jest kompatybilny z większością urządzeń z systemem Windows 10, ale należy dokładnie sprawdzić wymagania.

Wymagania systemowe Windows 11

Procesor: 1 GHz lub szybszy z 2 lub więcej rdzeniami na kompatybilnym procesorze 64-bitowym

PAMIĘĆ RAM: 4 GB

Pamięć masowa: 64 GB lub większa

Karta graficzna: Kompatybilna z DirectX 12 lub nowszym

Wyświetlacz: HD (720p) większy niż 9", 8 bitów na kanał koloru

Windows 11 Professional vs. Enterprise

Windows 11 Pro i Windows 11 Enterprise to systemy operacyjne przeznaczone do użytku profesjonalnego. Główna różnica między nimi polega na tym, że Windows 11 Pro spełnia wymagania małych i średnich firm, podczas gdy Windows 11 Enterprise jest przeznaczony głównie dla średnich i większych firm. Widać to również po funkcjach. Na przykład, Windows 11 Enterprise oferuje ochronę przed złośliwym oprogramowaniem i phishingiem dzięki funkcjom bezpiecznego rozruchu i ochrony urządzenia. Co więcej, Windows 11 Enterprise oferuje lepszą obsługę współpracy za pomocą współdzielonych kalendarzy i wirtualnych pulpitów. Poniższa tabela przedstawia różnice między Windows 11 Home i Windows 11 Pro.

windows-11-home-vs-windows-11-professional--1

Daty zakończenia wsparcia dla systemu Windows 11:

Standardowa data zakończenia wsparcia dla systemu Windows 11 Enterprise to 10 października 2025 roku. W tym dniu kończy się główne wsparcie. Mają Państwo również możliwość opłacenia rozszerzonego wsparcia, które trwa 5 lat po 10 października 2025 roku. Wreszcie, mogą Państwo również nabyć Windows 11 LTSC, czyli Long Term Service Channel. Ta wersja systemu Windows będzie obsługiwana przez dłuższy czas, ponieważ jej wydanie zaplanowano na drugą połowę 2024 roku.