Zalety Używane oprogramowanie
02/09/2024
2 min
0

Używane oprogramowanie: jakie korzyści przynosi?

02/09/2024
2 min
0

Licencje mogą być często bardzo drogie, zwłaszcza gdy są kupowane jako nowe. Dlatego Softtrader sprzedaje oprogramowanie używane. W rzeczywistości w Softtrader oferujemy możliwość zakupu używanych licencji w cenach do 70% niższych. Nasze używane licencje zbiorcze są zgodne z wytycznymi prawnymi. Możesz więc szybko cieszyć się odpowiednią i autentyczną licencją.   Ważne jest dla nas, abyś dokonał właściwego wyboru. Przeczytaj więcej o zaletach zakupu używanego oprogramowania i korzyściach, jakie Softtrader ma do zaoferowania.

Zalety oprogramowania używanego

Zakup używanego oprogramowania ma kilka zalet. Softtrader jest zwolennikiem sprzedaży licencji używanych. Poniżej wymieniamy wszystkie korzyści i rolę, jaką odgrywa w nich Softtrader.

Oszczędność pieniędzy: Używane oprogramowanie jest znacznie tańsze niż zakup zupełnie nowej licencji. W rezultacie można zaoszczędzić sporo pieniędzy w porównaniu do pierwotnej ceny. Wiele firm oszczędza już ponad 50% na kosztach zakupu licencji. W Softtrader również tak jest i można na przykład zaoszczędzić do 70% pieniędzy na oprogramowaniu Pre-Owned.

Całkowicie oryginalne: licencje Pre-Owned są oryginalnymi licencjami Microsoft. W przeciwieństwie do produktów fizycznych, oprogramowanie pozostaje w tym samym stanie. Autentyczność i własność jest zawsze sprawdzana w Softtrader. Dzięki temu w Softtrader możesz dokonywać zakupów ze 100% pewnością i jesteś ubezpieczony od roszczeń odszkodowawczych.

Indywidualne porady: Kupując używane oprogramowanie, zawsze masz do czynienia z osobą trzecią. Jest to bardzo wygodne, ponieważ możesz wtedy zwrócić się o pomoc do eksperta ds. licencjonowania. Wynika to z faktu, że licencje Microsoft składają się z kilku wariantów. W rezultacie istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie będziesz od razu wiedział, której licencji potrzebujesz, aby uzyskać i korzystać z pożądanych aplikacji. Dlatego ważne jest, aby kupić licencję, która najlepiej odpowiada potrzebom Twojej organizacji. W Softtrader jesteśmy zawsze gotowi do udzielenia fachowej porady. Zawsze można się z nami skontaktować telefonicznie lub wysłać e-mail. Ponadto oferujemy również czat na żywo, gdzie nasi pracownicy są gotowi do pomocy. Dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić najlepsze porady, abyś mógł jak najszybciej rozpocząć korzystanie z odpowiedniej licencji. 

Swobodny wybór: Co więcej, masz również pełną swobodę wyboru programu lub wersji, którą kupujesz. Może się to przydać w różnych scenariuszach. Weźmy na przykład pod uwagę starsze wersje. Są one trudne do uzyskania od samego Microsoftu. Masz więc do dyspozycji najbardziej idealne oprogramowanie w każdej sytuacji. Jeśli nadal jesteś ciekawy, co mamy do zaoferowania w Softtrader? Zapoznaj się z naszą ofertą tutaj.

Microsoft Office 2021 banner

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami!

Aby uzyskać więcej informacji o tym, które oprogramowanie Microsoft i które licencje są dla Ciebie najlepsze, skontaktuj się z nami. Można się z nami skontaktować za pośrednictwem poniższych kanałów od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

 

Comments