Microsoft Visual Studio

Microsoft Visual Studio to środowisko programistyczne powszechnie używane przez programistów do tworzenia programów dla systemu Windows. Program Visual Studio może być używany do różnych celów, takich jak tworzenie witryn internetowych, aplikacji i usług internetowych. Wykorzystuje platformy programistyczne firmy Microsoft, takie jak Windows Forms, Windows Presentation Foundation, Microsoft Silverlight, Windows Store i Windows API.

Tanie licencje Microsoft Visual Studio

Microsoft Visual Studio 2022 Professional

SKU: DG7GMGF0D3SJ-0003

 • Marka: Microsoft
 • Język: Jednojęzyczny
 • Stan: Przedużyty
 • Typ licencji: Licencja na objętość
 • Okres licencji: Wieczysta
 • Dostawa: Klucz Produktu + ISO

Microsoft Visual Studio 2019 Professional

SKU: C5E-01380

 • Marka: Microsoft
 • Język: Jednojęzyczny
 • Stan: Przedużyty
 • Typ licencji: OLP (Open License)
 • Okres licencji: Wieczysta
 • Dostawa: Klucz Produktu + ISO

Czym jest Microsoft Visual Studio?

Microsoft Visual Studio to zintegrowane środowisko programistyczne wykorzystywane zazwyczaj przez programistów do tworzenia aplikacji dla systemu Windows. W rzeczywistości Visual Studio może być wykorzystywane do różnych celów, takich jak tworzenie stron internetowych, aplikacji mobilnych, gier i usług internetowych. Wykorzystuje ono platformy programistyczne Microsoft, takie jak Windows Forms, Windows Presentation Foundation, Microsoft Silverlight, Windows Store i Windows API.

Microsoft Visual Studio 2022 Professional

Mogą Państwo skorzystać z Visual Studio 2022 Professional, by lepiej zrozumieć swój kod. Dzięki funkcjom takim jak CodeLens można szybko zobaczyć odniesienia do kodu i wszelkie zmiany w kodzie. Dzięki Visual Studio 2022 Professional można łatwiej niż wcześniej tworzyć aplikacje dla systemów Android, Windows i iOS na komputerach PC i Mac.

Visual Studio 2022 vs 2019

Aby wybrać między Microsoft Visual Studio 2022 i Visual Studio 2019, należy wziąć pod uwagę ich funkcje i cechy. Jednym z największych ulepszeń Visual Studio 2022 jest zwiększona pamięć, która ułatwia szybkie i łatwe wykonywanie, debugowanie i edycję kodu. Oprócz ulepszonego interfejsu programowania i intuicyjnego środowiska kodowania, Visual Studio 2022 oferuje funkcję Intellicode. W oparciu o kontekst kodowania, Intellicode może podać inteligentne sugestie, a nawet wypełnić całe linie kodu, co z kolei może zaoszczędzić wiele czasu. Te stylistyczne i funkcjonalne ulepszenia sprawiają, że Visual Studio 2022 jest bardziej zaawansowaną edycją z tych dwóch.

Kiedy zakończy się wsparcie dla Microsoft Visual Studio?

Ważne jest, aby upewnić się, że zakupili Państwo wersję Microsoft Visual Studio, która otrzymuje odpowiednią pomoc techniczną od firmy Microsoft. Obejmuje to wsparcie standardowe (aktualizacje) i rozszerzone (zabezpieczenia). Wsparcie podstawowe, tj. standardowe, kończy się jako pierwsze. Proszę zapoznać się z datami zakończenia wsparcia poniżej:

Daty zakończenia wsparcia dla Microsoft Visual Studio 2022

Standardowe wsparcie: 12-01-2027

Rozszerzone wsparcie: 13-01-2032

Daty zakończenia wsparcia dla Microsoft Visual Studio 2019

Standardowe wsparcie: 09-04-2024

Rozszerzone wsparcie: 10-04-2029