Remotework
09/19/2023
2 min
0

Które wersje pakietu Office posiadają Teams?

09/19/2023
2 min
0

Microsoft Teams umożliwia profesjonalną komunikację między współpracownikami. Mimo że większość użytkowników kojarzy Microsoft Teams z pakietów Microsoft 365, istnieją również dwa inne pakiety Office, które je zawierają. Z tego artykułu dowiesz się czym jest Microsoft Teams i w jakich pakietach Microsoft Office można znaleźć tę popularną w środowiskach biznesowych aplikację.

Czym jest Microsoft Teams?

Microsoft Teams to platforma, która ujednolica komunikację i współpracę w zespole. Aplikacja łączy czat, wideokonferencje, możliwość przechowywania plików oraz integruje aplikacje biurowe. Teamsy zastąpiły Skype'a w najnowszych wersjach pakietu Office i doskonale sprawdzają się w zwiększaniu efektywności i zaangażowania pracowników. Poniżej opisujemy dwa pakiety udostępnione przez Microsoft, które zawierają tę aplikację.

Microsoft Office 2021 banner

Przeczytaj o różnicach pomiędzy Microsoft Office 2021 Home & Student, Home & Business i Professional.

Microsoft 365

Jednym z pakietów, w skład których wchodzi Microsoft Teams, jest subskrypcja Microsoft 365. Mimo że Microsoft 365 wydaje się pozornie tańszą opcją w porównaniu z jej odpowiednikami on-premise, w dłuższej perspektywie subskrybenci często płacą więcej. Jeśli jesteś zainteresowany(na) licencją wieczystą, możesz przeczytać więcej o tej opcji poniżej. 

Aplikacje wchodzące w skład podstawowego pakietu subskrypcji Microsoft 365 Enterprise to: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Exchange, OneDrive, Share Point oraz Teams.

Ten model licencyjny pomaga wielu użytkownikom i firmom w usprawnieniu ich działalności, jednak Microsoft 365 nie sprawdza się w każdym przypadku. Obecnie istnieją organizacje, które nadal nie są w stanie przenieść wszystkich swoich urządzeń do chmury ze względu na brak możliwości wykonywania regularnych aktualizacji. Niektóre z nich po prostu wolą jednorazową inwestycję. W takich przypadkach Microsoft zapewnia „wersję 365 on-premise” znaną również jako Microsoft Office Professional Plus 2021.

Microsoft Office Professional Plus 2021

Microsoft Office Pro Plus 2021 również zawiera popularną aplikację Teams i jest dostępny w formie jednorazowego zakupu. W ten sposób zapłacisz jednorazowo z góry cały koszt uzyskania licencji. Pakiet Pro Plus 2021 jest dostępny zarówno na PC, jak i komputerach Mac. Po zakupie licencja się nie wyczerpuje, a na dłuższą metę okazuje się tańsza niż jej odpowiednik oparty na subskrypcji. 

W skład Office Pro Plus 2021 wchodzi Word, Excel, OneNote, PowerPoint, Outlook, Access, Publisher i Microsoft Teams. (obraz z aplikacjami z pro plus 2021).

Office Pro Plus 2021 to kompletne i nowoczesne narzędzie umożliwiające produktywną pracę oraz codzienne funkcjonowanie w świecie biznesu.

Microsoft Office 2016, 2019 and 2021 Softtrader

Potrzebujesz tanich licencji Microsoft Office Pro Plus 2021? Softtrader specjalizuje się w zakresie używanych licencji Microsoft i oferuje ceny niższe nawet o 70%, w porównaniu do nowej wersji oprogramowania. Posiadamy w swoich zbiorach również najnowszą wersję pakietu Office Pro Plus. Ciekawi Cię cena? Poproś o wycenę poniżej!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Aby uzyskać więcej informacji na temat Microsoft Visio i tego, które oprogramowanie i licencje firmy Microsoft są dla Ciebie najlepsze, skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00.

Comments