Project Visio
07/13/2023
2 min
0

Visio dla komputerów Mac

07/13/2023
2 min
0

Czy program Microsoft Visio jest kompatybilny z komputerami Mac?

Czy Microsoft Visio jest kompatybilny z komputerami Mac? Mówiąc najprościej – tak. Możliwe jest korzystanie z programu Visio na komputerze Mac, ale odbywa się to inaczej niż w ramach systemu Windows. Możliwe jest korzystanie z innych programów, ale alternatywy zazwyczaj nie działają tak dobrze jak Microsoft Visio. Możliwe jest uruchamianie systemów MacOS i Windows równocześnie. W dalszej części bloga omówimy, jak można to zrobić.

 

Microsoft Visio na MacOS

Możliwe jest korzystanie z Microsoft Visio na MacOS za pośrednictwem maszyny wirtualnej. Jest to rodzaj serwera, który działa jak fizyczna maszyna. Maszyna wirtualna ma własny system operacyjny i może korzystać z systemu Windows, podczas gdy sama maszyna fizyczna będzie wykorzystywać macOS.

Urządzenie fizyczne z systemem macOS musi spełniać określone wymagania systemowe. Urządzenie musi być wyprodukowane w 2017 r. lub później. Ponadto urządzenie fizyczne musi mieć co najmniej 4 GB pamięci RAM, aby uruchomić program Microsoft Visio. W celu zapewnienia optymalnej wydajności programu Microsoft Visio zalecane jest posiadanie co najmniej 8 GB pamięci RAM.

Ważne jest również, aby urządzenie posiadało jeden z następujących procesorów:

 1. Intel Core 2 Duo
 2. Core i3
 3. Core i5
 4. Core i7
 5. Intel Core M
 6. Xeon

Ponadto system macOS musi mieć wersję Sierra 10.12 lub wyższą, w tym Monterey, High Sierra, Catalina, Big Sur lub Mojave. Ostatnim wymogiem jest dostępność co najmniej 16 GB miejsca na dysku twardym. Jest to konieczne do uruchomienia systemu Windows za pośrednictwem maszyny wirtualnej, Microsoft Visio wymaga 3 GB miejsca na dysku twardym. Po spełnieniu tych wymagań, Windows Server będzie uprawniał do korzystania z Maszyny Wirtualnej. Wskazówka dotycząca czytania: Jak używać wielu maszyn wirtualnych z Windows Server Standard?

Wersje MS Visio dla komputerów Mac

Każda wersja Microsoft Visio jest kompatybilna z systemem MacOS. Softtrader oferuje licencje Microsoft Visio w bardzo niskich cenach. Do wyboru są następujące wersje:

 1. Microsoft Visio 2021 Standard
 2. Microsoft Visio 2021 Professional
 3. Microsoft Visio 2019 Standard
 4. Microsoft Visio 2019 Professional
 5. Microsoft Visio 2016 Standard
 6. Microsoft Visio 2016 Professional
 7. Microsoft Visio 2013 Standard
 8. Microsoft Visio 2013 Professional
 9. Microsoft Visio 2010 Standard
 10. Microsoft Visio 2010 Professional


  Microsoft Visio 2021 banner

Pobierz MS Visio na komputer Mac

Jeśli chcesz używać Microsoft Visio w swojej firmie, to trafiłeś we właściwe miejsce. Kupując licencje Microsoft Visio na Softtrader, otrzymasz niezbędne dokumenty umożliwiające łatwe pobranie i zainstalowanie programu.

Zakup Visio dla komputerów Mac

Chcesz kupić Microsoft Visio? Softtrader oferuje do 70% zniżki na licencje oprogramowania. Poproś o niezobowiązującą wycenę od Softtrader już teraz, aby zobaczyć, ile będzie Cię to kosztować.

Zakup licencji Microsoft Visio

Możesz również skontaktować się z Softtrader, jeśli potrzebujesz licencji Microsoft visio Kiedy potrzebujesz licencji Microsoft Visio dla maszyn wirtualnych, zrozumiałe jest, że chcesz zapłacić jak najmniej. Softtrader oferuje licencje w bardzo niskich cenach. Poproś o wycenę, aby zobaczyć, ile będzie Cię to kosztować.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Aby uzyskać więcej informacji na temat Microsoft Visio i tego, które oprogramowanie i licencje firmy Microsoft są dla Ciebie najlepsze, skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00.

Comments