Project management software visio
07/13/2023
2 min
0

Microsoft Visio 2021: Co się zmieniło?

07/13/2023
2 min
0

5 października 2021 roku Microsoft wypuścił Microsoft Visio 2021, najnowszą wersję jednego ze swoich programów. Program Microsoft Visio jest przeznaczony do projektowania złożonych diagramów. Visio jest dostępny w ramach subskrypcji oraz jednorazowego zakupu. Dla firm zalecamy zawsze zakup jednorazowy. Dzięki niemu można uniknąć zakłóceń w procesie pracy.

 

Do czego można używać Microsoft Visio?

Microsoft Visio to program, w którym można tworzyć wszelkiego rodzaju diagramy i rysunki schematyczne, łączące dane liczbowe i komentarze. Microsoft Visio może być używany do niesamowitej liczby aplikacji biznesowych i zróżnicowanych sytuacji. Rozważmy sytuacje, w których:

 1. Planista tworzy wykres Gantta.
 2. Właściciel firmy chce stworzyć diagram burzy mózgów.
 3. Inżynier, który musi skonstruować schemat blokowy.
 4. Architekt ma za zadanie skonstruowanie projektu budowlanego.
 5. Marketer mapuje podróż klienta
 6. i wiele innych. 

Praktycznie wszystko o czym da się pomyśleć, można zapisać w formie schematu. Właśnie w tym dobry jest Microsoft Visio. Aplikacja Visio znajdzie zastosowanie w prawie każdej firmie.

Microsoft Visio 2021: Wydanie i cena

Microsoft Visio 2021 został wydany 5 października przez Microsoft i jest dostępny na stronie internetowej firmy. Można uzyskać do niego dostęp w formie subskrypcji lub w ramach jednorazowego zakupu. Dzięki subskrypcji otrzymujesz wersję „online”. Wersja online jest dość często aktualizowana, co może wprowadzić lekkie zamieszanie w działalności firmy. Istniejące procesy pracy mogą wygasnąć lub się zmienić z powodu aktualizacji, często kosztem wydajności. W ramach jednorazowego zakupu aktualizacje są rzadsze. Pozwala to firmom zaoszczędzić dużo czasu i kłopotów. Na stronie internetowej Microsoftu Visio 2021 Standard kosztuje 479,00 €. Na stronie internetowej Microsoftu Visio 2021 Proessional kosztuje przynajmniej 889,00 €. W Softtrader nie sprzedajemy jeszcze Visio 2021. Możesz jednak zaoszczędzić dużo pieniędzy, kupując używaną licencję Visio 2019 u nas w Softtrader!

Microsoft Visio 2021 banner

Co nowego w Microsoft Visio 2021 Professional?

Oprócz funkcji, do których jesteśmy przyzwyczajeni w Visio 2019, Microsoft w najnowszej wersji oferuje również:

 1. Lepszą wydajność i stabilność
 2. Tworzenie nowej platformy Azure;
 3. Tworzenie nowych usług Amazon Web Services;
 4. Bibliotekę stockowych zdjęć;
 5. Nowe formy projektowania miejsca pracy w celu zachowania dystansu społecznego;
 6. Ulepszone możliwości współpracy;
 7. Ulepszenia kosmetyczne, przeprojektowane zakładki;
 8. Nowe szablony sfałszowanych miejsc zbrodni;

Przeczytaj o nowej wersji programu oraz o różnicach między Microsoft 2021 Visio Standard i Professional tutaj

Przeczytaj więcej o oprogramowaniu Microsoft Visio tutaj.

 

Instalacja programu Microsoft Visio

Jeśli zdecydujesz się na licencję Microsoft Visio od Softtrader, otrzymasz klucz produktu przez e-mail. Jest to seria cyfr i znaków, które dają dostęp do korzystania z Microsoft Visio w określonej wersji. Podczas instalacji programu Visio trzeba będzie podać klucz produktu. Po wprowadzeniu produkt, a wraz z nim licencja, zostanie aktywowana.

Visio online

Chociaż nie zalecamy wyboru subskrypcyjnej wersji Visio w przypadku firm, nadal uważamy za istotne dokładne jej opisanie. Wybierać można spośród 2 subskrypcji; subskrypcji Visio 1 i subskrypcji Visio 2. Przy pierwszej subskrypcji można używać programu Visio tylko za pośrednictwem wersji internetowej, przy drugiej subskrypcji można używać programu Visio za pośrednictwem wersji internetowej, ale także za pośrednictwem aplikacji komputerowej Visio. Obie wersje są dostarczane z 2 GB pamięci masowej w chmurze OneDrive.

Wymagania systemowe Visio 2021

W poniższej tabeli wymieniono wymagania systemowe dla Visio 2021.


Kup tanie licencje Microsoft Visio

Szukasz licencji Microsoft Visio? Softtrader oferuje używane licencje Microsoft Visio, dzięki czemu można łatwo zaoszczędzić nawet do 70% kosztów. Zapytaj nas o wycenę!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Aby uzyskać więcej informacji na temat Microsoft Visio i tego, które oprogramowanie i licencje firmy Microsoft są dla Ciebie najlepsze, skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00.

Comments