Różnice pomiędzy Office 2019 Home & Student, Home & Business oraz Professional
03/21/2023
2 min
0

Różnice pomiędzy Office 2019 Home & Student, Home & Business oraz Professional

03/21/2023
2 min
0

Microsoft Office 2019 to najnowszy pakiet biurowy od firmy Microsoft. Edycja ta jest dostępna w różnych wariantach Retail. Warianty te różnią się zawartością. Na tym blogu przeczytasz o różnicach między pakietami Office.

Office 2019 Home & Student kontra Home & Business kontra Standard kontra Professional kontra Pro Plus

Pakiety Microsoft Office 2019 Retail są dostępne w następujących wariantach: Home & Student, Home & Business i professional. Różnice pomiędzy tymi wariantami widoczne są w poniższej tabeli.

Microsoft Office 2019 Home & Student 

Office Home & student to wersja Microsoft Office z najmniejszą ilością aplikacji. Pakiet zawiera standardowe programy takie jak Word, Excel, OneNote i PowerPoint. Dla większości osób będzie to wystarczające. Pakiet Office można zainstalować na 1 komputerze, a licencja jest wieczysta.

Microsoft Office 2019 Home & Business 

Następny pakiet, Office Home & Business, jest bardziej rozszerzony niż Home & Student. Ta wersja Office 2019 ma Outlooka jako dodatkową aplikację. Aplikacja ta zawiera następujące możliwości.

  1. Wiadomości e-mail
  2. Lista rzeczy do zrobienia
  3. Terminy w elektronicznej agendzie
  4. Notatki

Microsoft Office 2019 Professional 

Trzecia wersja to Office Professional. Ta wersja Office posiada wszystkie możliwości, które posiada Home & Business. Dodatkowo w tej wersji znajduje się również Access i Publisher. Access to system zarządzania informacjami, który można wykorzystać do analizy danych na podstawie tabel i formularzy. Microsoft Office Publisher to program do publikowania na biurku. Dzięki Publisherowi można projektować i publikować teksty oraz obrazy.

Microsoft Office 2019 banner

Licencje Objętościowe Microsoft Office Open License (OLP)

Oprócz wariantów Retail pakietu Office istnieją również warianty Volume. Te warianty Office są odpowiednie dla firm posiadających więcej niż 5 użytkowników Office. Dzięki licencjom Volume możliwa jest bardzo elastyczna praca, ponieważ można tworzyć dodatkowych użytkowników. Dodatkowo możliwe jest również zmniejszenie liczby użytkowników, dzięki czemu nie trzeba płacić za niewykorzystane licencje.

Podpowiedź: Chcesz kupić licencję Microsoft i używać jej w biznesie? W takim razie pamiętaj, że tylko licencje wolumenowe (Office) nadają się do Remote Desktop Services. Dzięki RDS pracownicy mogą pracować w dowolnym miejscu z dowolnego urządzenia.

Przeczytaj więcej o Office Standard vs. Office Professional Plus tutaj.

Przeczytaj więcej o Office 2019 vs. Office 2016 tutaj.

Przeczytaj więcej o różne wersje pakietu Office 2021 tutaj.

Przeczytaj więcej o różnice między pakietami Office 2021 i Office 2019.

Kup Microsoft Office 2019

Szukasz tanich licencji Microsoft Office? W Softtrader oferujemy je w bardzo niskiej cenie. Posiadamy bogatą ofertę Office licenses, fod 2010 do 2019. Oferujemy zarówno licencje detaliczne, jak i licencje wolumenowe Open License dla licencji Office. Poproś o wycenę poniżej!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Aby uzyskać więcej informacji na temat Microsoft Visio i tego, które oprogramowanie i licencje firmy Microsoft są dla Ciebie najlepsze, skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00.

Comments